Foarte frumoasă greaca. Dar ce
"Foarte frumoasă greaca. Dar ce mi place cel mai mult,este materialul care este prietenos cu pielea și cel mai esențial detaliu,parfumul cu care sunt date produsele(Este un parfum cu un miros deosebit) Am foarte multe produse de la voi și sigur o sa mi mai cumpăr. Minunate!"

